काठमाडौँ उपत्यकामा जोखिम बढ्दै !

समाचार
Read Time:3 Minute, 32 Second

काठमाडौं : देशभर को’रोना भा’इरसको सं’क्रमण बढिरहदा काठमाडौं उपत्यकामा पनि सं’क्रमित दिनप्रतिदिन बढिरहेका छन् । शनिबार उपत्यकामा थप ८ जना को’रोना सं’क्रमित थपिएका छन्।स्वास्थ्य मन्त्रालयले जारी गरेको प्रेस ब्रिफिङमा प्रवक्ता जागेश्वर गौतमले काठमाडौंमा १ महिला र भक्तपुरमा ७ महिला गरि ८ सं’क्र’मित थपिएका जानकारी दिएका हुन्।स्वास्थ्य तथाजनसंख्या मन्त्रालयकोनियमित प्रेश ब्रिफिंगमा नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ४९ जना महिला र २८२ जना पुरुष गरि थप ४२६ जनामा को’रोना संक्र’मण पुष्टि भएको हो ।

यो संगै सं’क्रमितको संख्या संगै ८६०५ पुगेको छ । जसमा ७५६ जना महिला र ७८४९ जना पुरुष रहेका छन् ।पछिल्लो २४ घण्टामा १८ जना महिला र १५८ जना पुरुष गरेर १७६ जना निको भएर डिस्चार्ज भएका छन् यो संगै नेपाल मा हालसम्म १५७८ जनाले कोरोना जितेका छन् ।काठमाडौं देशभर को’रोना भा’इरसको सं’क्रमण बढिरहदा काठमाडौं उपत्यकामा पनिसं’क्र’मित दिनप्रतिदिन

बढिरहेका छन् । शनिबार उपत्यकामा थप ८ जना को’रोना सं’क्रमित थपिएका छन्।स्वास्थ्य मन्त्रालयले जारी गरेको प्रेस ब्रिफिङमा प्रवक्ता जागेश्वर गौतमले काठमाडौंमा १ महिला र भक्तपुरमा ७ महिला गरि ८ सं’क्रमित थपिएका जानकारी दिएका हुन्।स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयको नियमित प्रेश ब्रिफिंगमा नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ४९ जना महिला र २८२ जना पुरुष गरि थप ४२६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो यो संगै सं’क्रमितको संख्या संगै ८६०५ पुगेको छ ।
जसमा ७५६ जना महिला र ७८४९ जना पुरुष रहेका छन् ।पछिल्लो २४ घण्टामा १८ जना महिला र १५८ जना पुरुष गरेर १७६ जना निको भएर डिस्चार्ज भएका छन् । यो संगै नेपालमा हालसम्म १५७८ जनाले को’रोना जितेका छन् ।स्वास्थ्य मन्त्रालयले जारी गरेको प्रेस ब्रिफिङमा प्रवक्ता जागेश्वर गौतमले काठमाडौंमा १ महिला र भक्तपुरमा ७ महिला गरि ८ सं’क्रमित थपिएका जानकारी दिएका हुन्।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयको नियमित प्रेश ब्रिफिंगमा नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ४९ जना महिला र २८२ जना पुरुष गरि थप ४२६ जनामा को’रोना सं’क्रमण पुष्टि भएको हो यो संगै सं’क्रमित को संख्या संगै ८६०५ पुगेको छ । जसमा ७५६ जना महिला र ७८४९ जना पुरुष रहेका छन् ।पछिल्लो २४ घण्टामा १८ जना महिला र १५८ जना पुरुष गरेर १७६ जना निको भएर डिस्चार्ज भएका छन् । यो संगै नेपालमा हालसम्म १५७८ जनाले को’रोना जितेका छन् ।

0 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *